Obchody święta złotników przez Cech Śląski

Jak co roku, tradycyjnie, zostaliśmy zaproszeni przez Śląski Cech na obchody świtea złotników. Koleżenskie przyjęcie w pięknej sali hotelowej poprzedziła msza św. Uroczystość św Eligiusza miała jeszcze drugie oblicze – była to pierwsza uroczystość organizowana przez nowego Starszego Cechu – Panią Iwonę Lis Filipczyk. Jednocześnie było to również pożegnanie dotychczasowego Cechmistrza Pana Jerzego Kurczoka. Był założycielem Cechu i funkcje Starszego piastowal przez 16 lat. Gratulujemy odwagi w podjęciu tak życiowej i społecznej decyzji oraz wytrwałości w pokonywaniu wielu problemow na tak długiej drodze, drogi kolego Jurku!

Cech krakowskich złotnikow przekazał specjalnie przygotowaną statuetkę z dedykacją. Przekazali ją Starszy Cechu Jacek Kurczab i Podstarszy Cechu Janusz Muchajer. Nowemu Starszemu Cechu Pani Iwonie życzymy wielu sukcesów pełniąc tak godną funkcje.