Rok założenia
1990
Adres
ul. Starowiślna 93AB
31-052 Kraków

Firma złotniczo – jubilerska „Magia" powstała w 1990 r. Założycielami są trzej obecni współwłaściciele: Krzysztof Buła, Krzysztof Skwarczek i Mirosław Gaździcki. Każdy z nich posiada dyplom mistrzowski złotnictwa. Cała trójka wywodzi się ze wspaniałej, pełnej tradycji i uznania krakowskiej spółdzielni rękodzieła artystycznego „Imago Artis". Ponad trzydziestoletni staż pracy zaowocował nienaganną opinią i szacunkiem wśród naszych Klientów, którzy docenili kunszt najwyższej klasy fachowców.

Każdego Klienta spotka tu bardzo miła i przyjazna atmosfera. Zawsze chętnie służymy pomocą, fachową obsługą. Doradzimy w każdej, najdrobniejszej nawet sprawie. Każde powierzone nam zlecenie wykonujemy z najwyższą dbałością i starannością. Powierzonymi skarbami opiekujemy się jak własnymi. O tym, że Klienci są zadowoleni z naszych usług świadczy fakt, jak często wracają do naszej pracowni.

Podążając za najnowszymi trendami i wdrażając nowe technologie nie zapominamy o wspaniałej, wieloletniej tradycji i kunszcie złotniczym. Dlatego każdy z odzwiedzających nas Klientów może podziwiać umieszczony w sercu naszej pracowni wizerunek Świętego Eligiusza z Noyon- patrona złotników.