Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii AMBERIF

Jak co roku w marcu odbędzie się jedno z największych w Polsce wydarzeń branżowych – Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii AMBERIF. Stolica Pomorza stanie się miejscem spotkań grona jubilerów, bursztynników, artystów, przedstawicieli firm sprzedających narzędzia złotnicze oraz prefabrykaty jubilerskie oraz ich klientów. Targom towarzyszyć będzie bogaty program wydarzeń artystycznych i naukowych.

W związku z tym zachęcamy do odwiedzenia Gdańska w dniach 22-24 marca. Nasz cech również będzie eksponował się w czasie Targów – będziemy obecni na stoisku Ogólnopolskiej Komisji Złotniczo-Jubilerskiej.

Jeśli ktoś z koleżanek i kolegów chciałby pokazać swój kunszt i zaprezentować swoje prace i swoją firmę – prosimy o kontakt!