Targi branżowe Złoto Srebro Czas 2014

W dniach 2-4 października odbyły się  w Warszawie targi Złoto Srebro Czas. Nie zabrakło na nich obecności złotników naszego Cechu.

Na targach zaprezentowali się: Zbigniew Górecki prezentujący nową kolekcję biżuterii „Szafirowe inspiracje”, firmy Szafir s.c., W. Kociuba, oraz „Rodium”.

W konkursie „Co mi w duszy gra ” ex aequo dwa drugie miejsca zdobyli członkowie Cechu: Kolega Janusz Kowalski z firmy „Elja” za pracę Rakieta tenisowa, oraz Koledzy Krzysztof Ziemba z firmy „Hris” i Piotr Tomaszewski z firmy „Arlekin” za wspólną pracę: Wisior z opalem.

Na targach można było spotkać wielu innych członków naszego Cechu oraz złotników z naszego regionu.

[Best_Wordpress_Gallery id=”25″ gal_title=”Targi branżowe Złoto Srebro Czas – Warszawa 2014″]